KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052091

nr 1405 2091

Catrine Näsmark

(f. 1970), Sverige

Blandteknik, Catrine Näsmark (f. 1970), Sverige. "Antoinette". Signerad, Mixed media print och akryl på duk, 50x50cm, oramad

Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:48:19

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Catrine Näsmark

Läs mer om Catrine Näsmark