KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14721016

nr 1472 1016

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Figurkomposition. Signerad. Blandteknik, 78x35 cm, yttermått inklusive ram: 100x55 cm

Utrop:

40.000 kr

Såld:

44.000 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:31:38

  • Klassiska
  • 30 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson