KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12318048

nr 1231 8048

Blandteknik

Carl Ludvig Lagerqvist, "Norrbro på 1880-talet", Signerad, 33x40

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 januari 2019
kl 19:33:07