KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12455095
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik carl lindqvist vattenfärg vinga sand
-
8316 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, 23..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:04
-
7363 Blandteknik
Erik Jerken (1898-1947), Sverige. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:37
-
7127 Blandteknik
Francois Gall (1912-1987), Frankrike. Gatubild "Mo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:07
-
8086 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:02
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:22
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:50
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik carl lindqvist vattenfärg vinga sand
-
8316 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, 23..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:04 -
7363 Blandteknik
Erik Jerken (1898-1947), Sverige. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:37 -
7127 Blandteknik
Francois Gall (1912-1987), Frankrike. Gatubild "Mo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:07
-
8086 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:02 -
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:22 -
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:50