KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11367194

nr 1136 7194

Blandteknik

Carl Lindqvist, Vinga Sand, signerad, 58x37

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 oktober 2017
kl 20:50:15