KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7347427
nr 734 7427
Blandteknik
Carl L Lindquist, signerad, -99, Stockholms inlopp, motivets mått: 32x80
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:20:55
1.800 kr
600 kr
950 kr
1.300 kr
1.600 kr