KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10905278

nr 1090 5278

Blandteknik

Carl-Erik Bodén, Sittande modell, signerad, motivet: 69x49

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 20 februari 2017
kl 19:38:16