KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14145376

nr 1414 5376

Blandteknik

Buddha, Nepal, Rispapper, yttermått inklusive ram: 54x54 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:42:26