KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13484096

nr 1348 4096

Blandteknik

Bona, komposition. Signerad, daterad -87. Motivet: 24x19 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:34:02

20/9 11:29:14 1      Vinnande bud