KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14597194
nr 1459 7194
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Stilleben. Signerad, daterad 2002. Blandteknik, bildmått: 44x39cm, yttermått inklusive ram: 66x59cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:31:14
100 kr
150 kr
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist