KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13978052

nr 1397 8052

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Blandteknik, Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Skål. Signerad, daterad -97, bladets mått: 50x68, yttermått inklusive ram: 67x82 cm

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:49:04

11/5 23:09:47 1      100 kr
14/5 10:38:08 2      Vinnande bud

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen