KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13227382

nr 1322 7382

Björn Björnholt

(f. 1945), Sverige

Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad 1988. Motivet: 52x74 cm

Björn Björnholt, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 april 2020
kl 19:29:32

Björn Björnholt

Läs mer om Björn Björnholt