KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16297141

nr 1629 7141

Birgitta Westberg

(f. 1941), Sverige

Blandteknik, "På okänt vatten". Signerad a tergo. Collage på duk, 73x66 cm, oramad

Birgitta Westberg, svensk bildkonstnär född 1941 i Målerås, Småland.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 juni 2024
kl 20:40:46

17/6 15:00:33 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Birgitta Westberg

Läs mer om Birgitta Westberg