KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13909612

nr 1390 9612

Birger Codde Borgström

(1890-1864), Sverige

Blandteknik, Birger Codde Borgström (1890-1864), Sverige. Diptyk, Signerad. Yttermått inklusive ram: 62x41 cm

Birger Codde Borgström, svensk arkitekt och bildkonstnär född 1890, död 1864.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:40:33

6/4 13:19:33 1      100 kr
12/4 20:35:43 2      Vinnande bud

Birger Codde Borgström

Läs mer om Birger Codde Borgström