KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17155200
nr 1715 5200
Bingo Rimér
(f. 1975), Sverige
Foto & olja på duk. Signerad, blandteknik, 100x100 cm, oramad
Bingo Rimér, svensk fotograf, född i Hällaryd, Blekinge 1975.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 19:31:45
3/8 14:18:33
Bingo Rimér
Läs mer om Bingo Rimér