KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14045379

nr 1404 5379

Bertil Norén

(1889-1934), Sverige

Blandteknik, Signerad, 42x57 cm, yttermått inklusive ram: 62x75 cm

Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:52:25

21/6 18:47:25 1      Vinnande bud

Bertil Norén

Läs mer om Bertil Norén