KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13732029

nr 1373 2029

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Blandteknik, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Signerad, daterad -84, ca 15x23 cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:06:23

15/1 09:25:17 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant