KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9029063
nr 902 9063
Blandteknik
Bengt Lindström (1925-2008), signerad. , bladets mått: 14x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 juli 2014
kl 20:11:51