KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16773594
nr 1677 3594
Blandteknik
Bengt Bengtsson, Liberte. Tryck på plexiglas. Signerad, blandteknik, numrerad 95/240, bladets mått: 27x18 cm
Kondition: saknar fotställ
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:58:54
2/2 18:38:32