KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3594221
nr 359 4221
Blandteknik
"Astrar" signerad. 58x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 maj 2005