KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3594221

nr 359 4221

Blandteknik

"Astrar" signerad. 58x45

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 maj 2005

1/5 21:16:29 1      700 kr
2/5 13:00:07 2      ledande budet*