KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13988196

nr 1398 8196

Blandteknik

9 st, Asien, Tidigt 1900-tal. Signerade. Motivet: 20x15, yttermått inklusive ram: 25x21 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:21:42