KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13978155

nr 1397 8155

Blandteknik

Asien, figurer & drake, 1900-tal. Signerad. Motivet: 23x14, yttermått inklusive ram: 34x27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:33:13

17/5 19:28:13 1      Vinnande bud