KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15264396
nr 1526 4396
Annika Eriksson
(f. 1956), Sverige
Signerad, daterad -84, blandteknik, 35x43 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Annika Eriksson, svensk konstnär född i Malmö 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:47:36
6/3 19:42:37