KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16635105
nr 1663 5105
Blandteknik
Anna Poliseno. Signerad, kvinna på stol. Blandteknik på duk, 23x17 cm, yttermått inklusive ram. 41x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:28:30
28/11 10:47:27
100 kr
1/12 20:50:38