KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14456042

nr 1445 6042

Ann-Marie Enlund

(1925-2010), Sverige

2 st, Motiv från Spanien. Signerade. Blandteknik, bildmått: 24x34 - 34x47, yttermått inklusive ram: 43x54 - 50x63 cm

Ann-Marie Enlund, svensk bildkonstnär född 1925, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 januari 2022
kl 19:11:51

30/1 21:00:15 1      Vinnande bud

Ann-Marie Enlund

Läs mer om Ann-Marie Enlund