KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16283029
nr 1628 3029
Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrerad 8/20, daterad - 79, oramat löst blad. Bladets mått: 43,5x58,5
Kondition: ett hörn med vikskada
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:28:55
100 kr
400 kr