KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776463

nr 1477 6463

Amie Lindahl

(f. 1941), Sverige

Blandteknik, 4 st. Signerade, -78 - -80, duk, yttermått inklusive ram: 28x22 cm

Amie Lindahl, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:22:08

Amie Lindahl

Läs mer om Amie Lindahl