KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8996571
nr 899 6571
Aly Ben Salem
(1910-2001), Sverige
Blandteknik, Aly Ben Salem (1910-2001), kvinnoporträtt, signerad, 24x20
Aly Ben Salem, född 1910 i Tunisien, död 2001, svensk/tunisisk målare.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:58:53
4.000 kr
4.600 kr
5.200 kr
Aly Ben Salem
Läs mer om Aly Ben Salem