KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14499332

nr 1449 9332

Alfred Bergström

(1869-1930), Sverige

"Student & Flicka", monogramsignerad, blandteknik, oramat löst blad, bladets mått: 25x37 cm

Alfred Bergström, svensk bildkonstnär född 1869, död 1930.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:17:06

21/2 17:05:09 1      Vinnande bud

Alfred Bergström

Läs mer om Alfred Bergström