KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9095343
nr 909 5343
Alf Linder
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Alf Linder (f. 1944), Himlen, Signerad á tergo 1978, motivet: 44x28
Alf Linder, född 1944 i Ljungby, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:14:47
100 kr
250 kr