KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16327132

nr 1632 7132

Blandteknik

Alexandr Rodchenko, kavajnål/pin, för “Dobrolet” Aviation Society, Ryssland, utgivare Moma, blandteknik, yttermått inklusive ram: 16x16 cm. Ej signerad

Utrop:

3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:10:27)
Uppdatera
Visning

fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7

Auktionen
avslutas:

måndag 15 juli kl 19:57:02

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor