KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15883033

nr 1588 3033

Blandteknik

Akvarell / pastell, Mena Poopuyt (1902-1991), blomsterstilleben. Signerad, daterad -58. Blandteknik, bildmått: 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x53 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 december 2023
kl 18:49:14

12/12 20:26:02 1      Vinnande bud