KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13207216
nr 1320 7216
Ã…ke Lagerborg
(1927-2020), Sverige
Blandteknik, "Idé - I still have a dream". Signerad, daterad 1969. Mixed media, 26x26 cm
Åke Lagerborg, svensk skulptör född 1927 i Stockholm, död 2020 Örnsköldsvik.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:42:12
18/4 10:37:41
100 kr
20/4 18:19:59
Ã…ke Lagerborg
Läs mer om Ã…ke Lagerborg