KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6881472
nr 688 1472
Agneta Gussander
(f. 1949), Sverige
Blandteknik, Agneta Gussander, "Svärmarspiral", osignerad, 101x72
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 mars 2011
kl 17:31:48
300 kr
350 kr
450 kr