KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14252955
nr 1425 2955
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Man med pumpa, monogramsignerad, blandteknik, 37x45, yttermått inklusive ram: 40x48
Utrop:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:46:44
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg