ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13789241

nr 1378 9241

MIXED MEDIA

19th century, Moonlight, monogramsignerad EB, "Från Dalarö". Subject: 15, 5x19cm, yttermått inklusive ram: 34x39cm,

1800-tal, månsken, monogramsignerad EB, "Från Dalarö". Motivet: 15,5x19cm, yttermått inklusive ram: 34x39cm

800

SEK 900

Monday February 15 2021
at 18:28:15