KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 9018355
*
nr 901 8355
Bildrulle
akvarell, Kina, 45 x 95
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juni 2014
kl 18:16:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/6 19:02:10
1
100 kr
30/6 15:13:33
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien bildrulle kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20
*
Bildrulle
nr 901 8355
Bildrulle
akvarell, Kina, 45 x 95
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 juni 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/6 19:02:10 | 1 | 100 kr |
| 30/6 15:13:33 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien bildrulle kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20



