KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrullar 14577092

nr 1457 7092

Bildrullar

3 st, kina / Japan

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:46:42