MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Bergère 5784098

nr 578 4098

Bergère

sent 1800-tal, förgylld, dunplymå, fläckigt tyg

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.100 kr

måndag 20 april 2009