Ã–VRIGT / Diverse / Bägare 17191005

nr 1719 1005

Bägare

2 st, Kero de madera, Sydamerika, antika, bemålat trä. Höjd: 14-17,5

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 18:14:03

14/8 12:43:39 1      2.400 kr
23/8 23:44:50 2      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 25 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska