ÖVRIGT / Diverse / Bältesdekoration 16033270

nr 1603 3270

Bältesdekoration

2 st, Kina, motiv med drakar, med rörligt "hjärta". Höjd: 5-8 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:19:55

29/2 12:41:56 1      Vinnande bud