MÖBLER / Skåp & hyllor / Badrumsskåp 13625121
*
nr 1362 5121
Badrumsskåp
1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2020
kl 20:26:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 21:08:34
1
100 kr
20/11 15:46:03
2
200 kr
22/11 11:02:16
3
250 kr
23/11 20:19:11
2
Vinnande bud
- Tema
23 nov
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:07
-
8019 Bokhylla
John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:06
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:18
-
8334 Bokhyllesystem
Pira, Teak. Djup: ca 40 cm, nyckel
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:16
-
9309 Cake stand
Bordsmodell, metall, (saknar tallrikar). Höjd: 59 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:34
-
9294 Etagehylla
1800-tal, svarvade ben, tre hyllplan, mahogny, 37x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
*
Badrumsskåp
Läs mer om Retro
nr 1362 5121
Badrumsskåp
1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/11 21:08:34 | 1 | 100 kr |
20/11 15:46:03 | 2 | 200 kr |
22/11 11:02:16 | 3 | 250 kr |
23/11 20:19:11 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
23 nov
Retro
PÃ¥ Tema Retro har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm KÃ¥ge ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:07 -
8019 Bokhylla
John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:06 -
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:18
-
8334 Bokhyllesystem
Pira, Teak. Djup: ca 40 cm, nyckel
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:16 -
9309 Cake stand
Bordsmodell, metall, (saknar tallrikar). Höjd: 59 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:34 -
9294 Etagehylla
1800-tal, svarvade ben, tre hyllplan, mahogny, 37x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08