MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 15054118

nr 1505 4118

Karmstolar

Ett par, ridigt 1900-tal, genombruten rygg, kopplade ben, snörad sits

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:52:15