MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 16969157

nr 1696 9157

Karmstol

med plakett, 1900-tal, "H. M. KONUNGEN GUSTAV VI ADOLF PÅ REST. TRÄGÅRN 6 JUNI 1969"

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 april 2025
kl 19:34:47

28/4 12:09:36 1      Vinnande bud