MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 16969157
nr 1696 9157
Karmstol
med plakett, 1900-tal, "H. M. KONUNGEN GUSTAV VI ADOLF PÅ REST. TRÄGÅRN 6 JUNI 1969"
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 april 2025
kl 19:34:47
28/4 12:09:36