FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Allmogeskåp 5475125
nr 547 5125
Allmogeskåp
Lenght: ()
med tallrikshylla, Dalarna, bemålat, längd: 100, djup: 50, höjd: 204 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1500
SEK 2700
Monday October 20 2008
at 16:00:00
1.500 kr
2.100 kr
2.600 kr