FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Allmogeskåp 8862109
nr 886 2109
Allmogeskåp
17-1800-tal, senare bemålning, length: 123, width: 55, height: 195, wear, damages.
17-1800-tal, senare bemålning, längd: 123, djup: 55, höjd: 195
Condition: slitage, skador
3000
SEK 2400
Monday April 7 2014
at 19:32:30
2.200 kr
200 kr