KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatintetsning 12432034

nr 1243 2034

Akvatintetsning

Arvid Luik, "Höstsvampar". Signerad, numrerad 16/50. Motivet: 50x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:30:07

23/3 16:11:37 1      Vinnande bud