KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatint / etsning 12422156

nr 1242 2156

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Akvatint / etsning, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Stilleben med damejeanne. Signerad, daterad -55, numrerad 298/310, löst blad. Motivet: 16,9x20,6 cm. Ffgk

Utrop:

100 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:51:54)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 19:41:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz