KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12398364

nr 1239 8364

Tore Palm

(f. 1933), Sverige

Akvareller, 3 st. Segelbåtar, signerade, bladets mått: 23x17 cm

Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:38:05

Tore Palm

Läs mer om Tore Palm