KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13564622

nr 1356 4622

Sven Inge Höglund Demonér

(1935-2008), Sverige

Akvareller, 14 st, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. I pärm, oramade lösa blad. Signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:04:01

21/10 00:57:29 1      Vinnande bud

Sven Inge Höglund Demonér

Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér